Vaše příběhy

« Zpět na seznam příběhů

Bob Kufa, 25 let, profesionální beachvolejbalista, Praha

„Já jako přírodní typ preferuji přírodní produkty.“

 

   

Sport je nejušlechtilejší činnost, kterou můžeme pro své tělo udělat. Ano, částečně přiznávám názor škarohlídů, že sport ve vrcholové podobě zdraví už spíše škodí. Stejně si však myslím, že se to dá při vyváženém tréninku, regeneraci, stravě a právě doplňcích stravy zvládnout.

„Za svou poměrně dlouhou kariéru vrcholového tenisty, posléze volejbalisty a konečně beachvolejbalisty jsem měl možnost vyzkoušet různé cesty k doplnění potřebných živin, minerálů a látek, které jsou nezbytné pro to, aby tělo dobře fungovalo.“

Lidské tělo je vystaveno nadměrné fyzické zátěži, na kterou není přirozeně stavěné. Zejména proto užíváme doplňky stravy. Já jako přírodní typ preferuji přírodní produkty (je-li to aspoň trochu možné). Potřebná látka třeba není v takovém množství, ale je v přirozené podobě a já věřím tomu, že výsledný efekt je pro tělo prospěšnější. Přírodní látky je ale obtížnější sehnat, protože trh je zaplaven především syntetickými látkami, které spotřebu jakoby usnadňují.

Díky Mixturam si můžu připravit speciální směs před i po tréninku či během turnaje

Proto jsem velmi ocenil navázání spolupráce s firmou Mixturam, kde si můžu v klidu vybrat své oblíbené bylinky a rostlinky a namíchat si je po konzultaci dle své potřeby. To považuji za největší výhodu – velké množství surovin a to jak přírodních, tak přírodně identických. Mít potřebné živiny v jedné tabletě je opravdu usnadnění. Navíc si můžu připravit speciální směsi před po a díky snadné aplikaci i během tréninku či turnaje.