Základní informace o službě   |   Bezpečnost   |   Otázky   |   O nákupu   |   Kontakt

Přinášíme revoluci na trh vitamínů a potravinových doplňků

Někteří výrobci potravinových doplňků vám budou tvrdit, že právě oni nalezli to správné složení doplňku stravy. Ale jak může být jeden výrobek vhodný pro všechny? Copak jsme všichni stejní? Stejně tak jako se nepokoušíme nasoukat do obuvi našich potomků, číst s cizími brýlemi nebo spořádat oběd bojovníka sumo, neměli bychom se spokojit s řešením „jedno sedí všem“ ani na poli doplňků stravy.

S touto vizí jsme v roce 2013 založili značku Mixturam – prvního evropského výrobce a distributora vitaminů a potravinových doplňků na míru. U nás si můžete sami namíchat směs všeho, co si vaše tělo a mysl žádají – od bylinek, bylinných extraktů přes vitamíny až po minerály a stopové prvky.


Vše je bezpečné a vždy vám poradíme

Díky speciálně vyvinutému softwarovému řešení pro míchání směsi ve webovém rozhraní není možné překročit denní dávkování dané zdravotnickými vyhláškami. Aby byla bezpečnost našich výrobků ještě vyšší, složení směsi je po softwarové kontrole schvalováno ještě odborníkem. Pokud nevíte, co si konkrétně namíchat, ve webové aplikaci je k dispozici průvodce, který vám poradí.

Více o bezpečnosti našich produktů »


Dbáme na kvalitu

Jsme poctivou českou společností a naší hlavní starostí je zajištění těch nejkvalitnějších surovin pro naše zákazníky. Můžete se vždy spolehnout, že dostáváte to nejlepší a nejčerstvější, co je na trhu k dispozici. Všechny nabízené látky získáváme výhradně od evropských dodavatelů. Jsou bezpečné a schválené k používání jako potravinové doplňky. Kvalita vstupních surovin a hotových výrobků je pro nás alfou a omegou, základem našeho podnikání. Odmítáme dělat kompromisy.

Veškeré naše produkty vyrábíme ve vlastní laboratoři v České republice (prostřednictvím unikátní technologie míchání a tobolkování vyvinuté specialisty se zkušenostmi ze Švýcarska a USA). Výroba probíhá v přísných laboratorních podmínkách, každý krok výrobního procesu je pečlivě monitorován a podroben přísným nárokům na výslednou kvalitu. Máme tedy kompletní kontrolu nad kvalitou finálního produktu. Mixturam se nikdy nesníží k nekvalitním a pochybným dovozům hotových produktů z Číny, to berte jako slib.

Našimi pracovníky jsou odborníci s mnohaletou praxí ze zemí EU, Švýcarska a USA, kteří se vzdali jistoty práce ve farmaceutických a strojírenských kolosech a využívají své schopnosti a zkušenosti při budování inovativní značky Mixturam.


Péče o zákazníka je naší prioritou

Právě naše zahraniční zkušenosti nám ukázaly, jak důležitá je péče o každého zákazníka a jeho vnímání coby partnera. Proto se nerozpakujte nám kdykoliv napsat či zavolat, rádi Vás uslyšíme! Pokud budete s našimi produkty z jakéhokoliv důvodu nespokojeni, můžete je navíc do 90 dnů vrátit.

Cílem Mixturam je ukázat vám, že i vy si zasloužíte kvalitnější a propracovanější doplňky stravy a to často za cenu nižší, než jakou byste zaplatili u masově vyráběných produktů z Asie.


Mixturam je...

  • poctivá česká firma s českými vlastníky i zaměstnanci, plátce daní v ČR
  • letitá zkušenost skutečných odborníků
  • partner na poli vyvážené a zdravé stravy
  • záruka 100% kvality
  • jistota slušného jednání a zacházení se zákazníky

Proč vitamíny na míru?

Nevyhovují vám kombinace vitamínů a potravinových doplňků dostupné v obchodech a lékárnách? Sestavte si na Mixturam.cz vlastní kombinaci uzpůsobenou na míru vašemu zdraví a potřebám. Vyrobíme vám 100 tobolek, jejich složení si namícháte podle vlastní volby nebo doporučení odborníka. Získáte denní dávku vitamínů, minerálů a dalších potřebných látek na 3 měsíce jen za 7,90 Kč/den.

Začít míchat »

Potřebuji poradit, co namíchat »