Základní informace o službě   |   Bezpečnost   |   Otázky   |   O nákupu   |   Kontakt

O nákupu

Nakupovat na Mixturam.cz je snadné. Vše potřebné se dozvíte na této stránce. Kdybyste přesto měli jakýkoli dotaz ohledně nákupu, něco nefungovalo, ... neváhejte se nám ozvat. Péče o zákazníky je pro nás prioritou.


Jaké nabízíme způsoby platby...

Stejně jako u výběru surovin vám i u platby dáváme volnost a svobodu – vyberte si, který způsob nejlépe sedí vám.

Platba kartou – nejrychlejší a nejjednodušší způsob platby, navíc naprosto bezpečný (spolupracujeme s prověřeným partnerem v oblasti online plateb). Platba kartou je pochopitelně zcela zdarma.

Platba převodem na účet – nabízíme možnost platby převodem na účet u českých peněžních ústavů. Platba přes účet je zdarma (pokud si tedy něco nenaúčtuje vaše banka – ačkoliv jsou naše schopnosti pověstné, nic s tím nenaděláme).

Dobírka – nepříliš komfortní způsob platby, ale chápeme, že zvyk může být železná košile. U dobírky si účtujeme poplatek 50 Kč, tak se jí vyhněte a ušetříte!


A jak je to s dopravou...

Pro přepravu našich produktů v rámci České republiky využíváme služeb České pošty a nabízíme vám tyto dvě varianty:

Balík na poštu – 45 Kč

Balík do ruky – 45 Kč

V blízké budoucnosti hodláme rozšířit řady našich dopravců a protože u Mixturam záleží především na vás, ptáme se – kterého dopravce byste rádi využívali? Máte konkrétní oblíbenou kurýrní společnost nebo síť kamenných výdejních míst? Napište nám na info@mixturam.cz a možná je tady příště najdete.


Dodáváme i na Slovensko!

Naše vitamíny na míru si mohou nyní objednávat i zákazníci ze Slovenska! Stačí v objednávkovém formuláři vyplnit slovenskou adresu a jako způsob platby a přepravy vybrat Balík do ruky České pošty (pro ČR) nebo doporučený balíček na Slovensko – platba předem přes web za 74 Kč. Platit můžete libovolnou slovenskou platební kartou.


Rychlost dodání

Protože každý výrobek Mixturam je unikátní a musí projít přísnými kontrolami, vaši směs vám odešleme nejpozději do sedmi dní od objednání. Jedná se skutečně o maximum a v naprosté většině případů je to mnohem dříve. Pohyb vaší zásilky můžete navíc ode dne odeslání sledovat na webu České pošty.


90 dní garance spokojenosti

Našim výrobkům věříme a skutečně si přejeme, aby naši zákazníci byli spokojení. Proto jsme se rozhodli nabídnout záruční lhůtu, kterou vám jednoduše nikdo jiný neposkytne.

Pokud budete s našimi produkty z jakéhokoliv důvodu nespokojeni, můžete je do 90 dnů vrátit, naši skřítci sečtou nepoužité pilulky a na váš Mixturam účet bude připsán kredit odpovídající procentuální hodnotě zbylých tobolek. Pokud např. zašlete zpět 50 tobolek, na váš účet se připíše 50 % z částky 790 Kč (tj. 395 Kč), pokud zašlete všechny, připíše se celých 790 Kč a podobně).

Vrácené tobolky pak budou v souladu s platnou legislativou ekologicky zlikvidovány.

Dopravu zpět k nám (v originální dóze a s etiketou) vám sice neuhradíme, ale na váš Mixturam účet automaticky přidáme dopravu zdarma, kterou můžete použít pro budoucí nákupy (bude co nejpřesněji kopírovat dopravu zvolenou při původní objednávce).

Pro využití této garance máme jenom jednu podmínku – před odesláním výrobku zpět k nám prosím zatelefonujte a my vám sdělíme přesnou adresu, kam tobolky zaslat. Jednoduše se chceme poučit z vlastních chyb a případně vylepšit to, co se vám nezdá.

Je možné, že se něco pokazí – doprava zdarma se nepřičte, skřítci si při sčítání popletou počet tobolek. Dejte nám prosím co nejdříve vědět, ať můžeme dát skřítkům za uši a sjednat nápravu.

Autor fotografie ovcí: Uživatel Roger Davies na Flickru, licence CC BY 2.0.