Reference aneb co o nás napsali v médiích a naši zákazníci

Přemýšlíte, jestli Mixturam zkusíte? Tak si pročtěte články, které o nás psali novináři v různých médiích nebo desítky zkušeností, referencí a postřehů od našich zákazníků. Možná vám to s rozhodnutím pomůže.

Články o MIXTURAM v médiích

Uspěli jsme v soutěži Vodafone Nápad roku 2013

Byli jsme úspěšní v populární soutěži Vodafone Nápad Roku 2013. Získali jsme v konkurenci 122 projektů 4. místo. V této soutěži jsme také vyhráli hlasování veřejnosti o nejlepší podnikatelský projekt.Uspěli jsme v soutěži Česká Inovace 2013

V prestižní soutěži Česká Inovace 2013 jsme se probojovali mezi 3 nejlepší projekty v kategorii Nadějná inovace. 

Napsali jste o nás skvělé věci. Děkujeme!

Lenka Ledererová, Praha

Dobrý den,
od té doby, co jsem objevila Mixturam na internetu, nekupuji žádné jiné „vitamíny“, než ty od Vás. Moc se mi od samého začátku líbilo, že si člověk může vše důkladně pročíst a na své neduhy nakombinovat směs podle sebe. Líbí se mi jedna bezvadná hláška – „pokud se člověk po 40 ráno probudí a nic ho nebolí, tak je nespíš mrtvej“. To je prostě realita a určitě je dobře se o svou tělesnou schránku starat a dodávat jí to co jí dělá dobře. Takže s Mixturam jsem moc spokojená, vylepšovat se dá vždy a cokoliv, ale v případě Vašeho webu a služeb mne vážně nic nenapadá))).

Hodně spokojených zákazníků přeje
Lenka Ledererová

Barbora J.

„Po dlouhém bádání po nejlepším výživovém doplňku, jsem po doporučení sestry narazila na Vaši stránku. Zdá se mi Váš nápad a záměr naprosto dokonalý.“

Lenka Č., Brno

„Musím říct že pracovníci v e-shopu je to velmi seriózní, spolehliví a komunikativní, a objednávku jsem měla do 3 dnů opravdu doma, co víc si přát ;). Vitamíny zobu moc ráda a jejich účinek vždycky poznám v chřipkovém období kdy všichni padnou a já vítězoslavně odolávám všem bacilům :-).“

Hana N.

„O této službě jsem se dozvěděla díky mé známé, které se zlepšilo zdraví a cítila se mnohem lépe. Byla mnohem více energická, optimistická a prostě si užívala života. :) Proto bych to ze zvědavosti také chtěla zkusit. Chci si namíchat vitamíny, které do sebe nedokážu normálně dostat - např. echinacea extrakt, inulín z čekanky, chondroitin žraločí atd.. :)“

Veronika K.

„Poprvé jsem se se službou MIXTURAM seznámila teprve nedávno, když jsem jako dárek dostala vitamíny od sestry :) Mile mě to překvapilo a byla jsem velice spokojená :) Je zajímavé míchat si vitamíny, podle své individuální potřeby a jako studentka farmacie tuto možnost velice oceňuji! :)“

Lucie H., Rokycany

„Letní semestr začal před více jak měsícem, ale já jsem stále unavená a hlavně asi i líná, když k tomu ještě přidám chození do práce, tak ve výsledku moc nenaspím. Tak jsem si pořídila zobání od Mixturam. Již dříve jsem jedla různé tablety, ale na Mixturam se mi líbí, že si namixuji vitamíny, které aktuálně potřebuji. Moje tablety se skládají z přísad na únavu, stres, paměť, jelikož mi ještě zbylo trochu místo přidala jsem ještě vitamíny na vlasy a nehty. Tablety beru již měsíc a jsem spokojená, opravdu pomáhají. Cítím se svěže a na přednáškách neusínám:). Rozhodně doporučuji a pokud si nevíte rady neváhejte se zeptat, rádi vám poradí, jak a co s čím mixovat!!“

Kristýna S., Praha

„Mně se tento nápad namíchání vlastních vitamínů velmi zamlouvá. Sama nemám zájem polykat denně x prášků, už teď mi ty tři stačí, takže v tomto je pro mě Mixturam ideální volbou. Osobně vidím velkou výhodu v tom, že do svého mixu si dáte zkrátka jen skutečně potřebné látky. Nemusíte kupovat každý vitamín/bylinku/extrakt zvlášť, jen je jednoduše všechny nakombinujete do jedné tobolky. Ono už jen to polykání velkého množství tabletek je pro některé dost nepříjemné.“

Jerry J., Praha

„Dobry den, jsem velice spokojeny a dekuji. Doporucil jsem to uz spoustu pratelum a kolegum v praci. S pozdravem Javornicky“

Daniel Mács, Praha

Zdravím v Mixturam,
rád bych se také zařadil mezi vaše spokojené zákazníky. Pro objednávku z Mixturamu jsem se rozhodl 3 týdny před státnicemi na ČVUT. Běžně při dlouhodobějším učení (přes 4 hodiny) obtížně udržuji pozornost a často usínám. Částečně se mi s tímto daří bojovat energetickými nápoji, ale jejich účinnost není nijak závratná.

Naštěstí mi stačila chvilka prokrastinace na to, abych si pomocí přehledných kategorií "energie", "soustředění" a "paměť" vytvořil tabletky, které mě u učení udrží. Sestavení tabletky bylo opravdu jednoduché a rychlé. Nejvíce času jsem strávil u vymýšlení názvu :)

Balíček byl do týdne doma a účinky mě mile překvapily. I když jsem s učením začínal každý den brzy ráno a trávil u něj opravdu celý den, ještě v pozdních nočních hodinách jsem byl schopen informace absorbovat.

Díky za pomoc k získání titulu!

Ing. Daniel Mács

Karel S., Beroun

Užíval jsem směs vitamínů na míru Mixturam (lněné semínko, acai berry, kolagen) poprvé poctivě 3 měsíce a mohu konstatovat, že to má něco do sebe. Směs jsem si namíchal především na energii a na klouby, které byly v mém mládí hodně zatížené různými sporty, především hrou ledního hokeje na profesionální úrovni. Když si srovnám, co mě stál předešlý přípravek (který byl určen pouze na klouby) a nyní vlastní směs doplňku stravy na míru Mixturam i s dalšími efekty na mé tělo (který mě stál výrazně méně a výsledný efekt je srovnatelný), tak to doopravdy stojí za zamyšlení.

Ale co mě opravdu vážně velmi pozitivně překvapilo, tak to byl výrazný vliv mnou namíchané směsi na moji energii. Výsledek se dostavil již po několika dnech pravidelného užívání. Nejen, že jsem se po ránu cítil lépe, ale především večer, když jsem přišel z práce, tak jsem se necítil zmožený, bez energie a úplně zbitý z celodenní námahy jako obvykle. Opravdu se teď každý den po návratu z práce cítím lépe než před užíváním Mixturamu. Jsem stále plný energie a elánu. A když jsem ze své nepoctivosti za tři dny zapomněl vzít tobolku Mixturam, tak na kloubech jsem to nepoznal, protože to je na delší dobu, ale na své energii jsem to pocítil ihned.

Co se mi na týmu Mixturam líbí je to, že stále doplňují a rozšiřují seznam možných použitelných surovin, především přírodního charakteru. Mají velmi dobře zvládnuté webové stránky a další komunikační informační prostředky a velice pěkný a poutavý marketing.

Z nových surovin mě zaujal jitrocel indický, který pomáhá se zdravotními problémy s hemeroidy, takže si hned při další objednávce namíchám část svého doplňku stravy i z této suroviny a vyzkouším.

Daniela H.

„Výborná věcička! :)“

Johana K.

MIXTURAM už jsem využila, jelikož jsem ji dostala v podobě dárku od příbuzných. Mám sníženou imunitu, tak mi namíchali ječmen společně s inositolem a musím říct, že mi to opravdu pomáhá! Cítím se lépe a také lépe spím. Kdybych si já ráda něco namíchala, tak by padla volba určitě na acai berry, ostropestřec a ženšen.

Michaela V., Čáslav

„Balíček dorazil v pořádku, byl vypolstrovaný malými polštářky a obsahoval krabičku s vitamíny, dopis a slevové poukázky. Vitamíny Mixturam užívám ode dne, kdy balíček dorazil a výsledky, které jsem zaznamenala jsou jistě pevnější a méně se lámající nehty. Moje vitamíny obsahují MSM (vhodné pro růst vlasů, nehtů, kůže a chrupavek), Chondroitin (vhodný pro růst kostí a chrupavek), acai berry (vhodné pro antioxidační účinky), zelený čaj extrakt (vhodný pro antioxidační účinky a další), kolagen (vhodný pro pohyblivost a pružnost), vápník, horčík a fosfor (vhodné pro vývoj zubů a kostí, správnou činnost srdce a krevního oběhu).“

Jan N., Praha

Mixturam je excelentní originální nápad. Svoji první směs používám teprve asi 3 týdny, proto si ještě nedovolím vyhodnotit, jaké má účinky. Ale při skládání směsí jsem našel přesně to, co jsem hledal - doplňky pro sportovce, podporu imunity. Zřizovatelům tleskám i za logistické provedení - musí to být vyšší dívčí zařídit všechny individuální poměry směsí. A stále za přijatelnou cenu :-) Chválím také intuitivní ovládání, především tagy pro vyhledávání surovin dle účelů. To mi velmi zrychlilo výběr.

Jaké mají s MIXTURAM zkušenosti naši zákazníci?

Lucie Z., Krahulov

„Tobolky jsou sice dost velké a bála jsem se, že je nepolknu, protože s tím mívám problém, ale nakonec se polykají dobře, dobře kloužou do krku :). Vitamíny užívám měsíc a už začínám trošku pozorovat, že nejsem tolik unavená, mám více energie i chuti k jídlu. Přijde mi, že mi teď rychle rostou nehty a tolik se nelámou, ale nevím, jestli je to těmi vitamíny. Uvidím, až doberu celé balení :). Líbí se mi jejich krabička i logo. Je to takové veselé a už když vidíte tu krabičku, máte pocit, že vás uzdraví už ona.“

Jan K., Opava

"Už několik měsíců užívám směs potravinových doplňků Mixturam, konkrétně směs guarany pro dodání energie, DMEA pro stimulaci mozkových buněk po ránu a soubor stopových prvků vápník, hořčík, fosfor.

Proč jsem zvolil zrovna tyto složky? Jednak proto, abych se po ránu v práci nastartoval a zároveň abych se zbavil příležitostných křečí po větší fyzické námaze.

Lahvička se 100 tobolkami přišla velmi úhledně a bezpečně zabalena v originální poštovní krabici včetně děkovného dopisu a poukazy na třicetikorunovou slevu pro příští objednávku nebo pro věnování známým. Oproti děravé kartonové krabici vystlané novinami a bublinkovou fólií je to velmi příjemná změna. Je vidět, že někomu záleží na prvním dojmu.

Jaký je výsledek užívání? Protože směs užívám jen občas po ránu, mohu posoudit rozdíl. Po aplikaci se nědělo nic. Nic v tom pozitivním smyslu. Nedostavila se únava po pár hodinách, ani apatie, neměl jsem chuť si dávat každou chvilku pauzu na čaj a vydržím celý den bez kofeinu. Jako pijan kávy bych efekt přirovnal k jednomu hrnku kávy po ránu bez vedlejších negativních efektů.

Po delším výletu na kole, taky nic. Žádné křeče, svalový tik nebo svalový třes. Jenom příjemná únava.

Zkušenost po několika měsících hodnotím velmi pozitivně. Mohl jsem si namíchat to, co jsem potřeboval. Přípravek dorazil v pořádku. A co je podstatné, funguje."

Jana Ch., Praha

„Webové stránky www.mixturam.cz jsou uživatelsky velice přátelské, takže i když si třeba s internetem moc nerozumíte, snadno si krabičku s vitamíny objednáte. Kapsle na mě na první pohled působily jako hodně velké. Polykají se ale dobře. Formulář se vás zeptá na alergie, a proto se vám nestane, že si do své vitamínové kapsle přidáte nechtěný alergen. Mě tato funkce zachránila před lecitinem ze sóji, který jsem si ve své manuální kombinaci zvolila a vůbec jsem si nevzpomněla, že mám na sóju alergii. Po vytvoření vyhovující kombinace vás čeká – pro mě úžasné – překvapení. Určíte text, který bude natištěn na finální krabičce s vitamíny. Díky tomu se může vitamínový balíček stát originálním dárkem nebo třeba jenom milým zpestřením dne, až budete polykat svůj vitamín. Namíchat si svojí vitamínovou bombu určitě mohu doporučit. Baví mě polykat vitamíny a usmát se nad nápisem, který jsem si nechala natisknout.“

Barbora B.

Moc oceňuji online poradnu Bolka Tobolka. Myslím si, že tento nápad je unikátní. Je pravdou, že každé tělo je jiné a má jiné potřeby, jinak reaguje na určité prvky atd. Velice kladně hodnotím rady odborníků. Doporučovala bych vymyslet také směs na opary, kterými trpím. To by hodně lidí zajisté ocenilo. Možná také něco na akné, jež je nyní častým problémem.

Kateřina K., Frýdek-Místek

„Ráno, když vytáhnu svou 'lékovku', tak si připadám jako důchodce, který bere nespočet tabletek na své choroby. Proto se mi myšlenka projektu Mixturam velice líbí, namícháte si sami své vitamíny, které mohou obsahovat až 6 ingrediencí v jedné tobolce, což ušetří nejen místo v lékárničce, ale také Váš čas. Stačí vzít jednu tobolku, hotovo. Co si budeme nalhávat, i obal prodává a Mixturam to opravdu umí. Tobolky jsou ve skleněné lahvičce z tmavého skla, která je polepena barevnou etiketou s vlastním názvem namixované směsi. To, že si svou vlastnoručně namíchanou směs můžete dle libosti pojmenovat, považuju za geniální nápad a skvělý tip na originální dárek pro Vaše blízké. Tobolky jsou hladké a jejich velikost je přiměřená, takže nemám žádný problém s polykáním tablet, což o některých potravinových doplňcích, které mám již doma nemůžu říci. Já jsem velice spokojená a Mixturam považuji za velice zajímavý projekt. Moc se mi líbí myšlenka namíchání si své směsi.“

Alexandra B., Bratislava

„Celú jeseň a zatiaľ aj zimu (klop klop klop na drevo) som zdravá ako rybička, spím skvostne a mám veľa energie. Určite za to nejaké percento dávam aj vitamínom MIXTURAM, ktorých koncept ma neskutočne oslovil! Páči sa mi ten nápad a fakt, že je to česká firma a nie nejaká Čína, kde bohviečo, do vecí dávajú. Som vždy rada, keď objavím nejaký zaujímavý koncept a o to viac, keď som vďaka nemu ešte aj zdravá!“

Lenka Š., Brno

„Mixturam mě zaujal právě proto, že jsem si mohla namíchat mix podle svých preferencí. Nakonec jsem zvolila kombinaci, kterou jsem si pojmenovala "Na zdraví" a která obsahovala echinaceu, kořen macy, MSM, ječmen, acaí, guaranu a kofein. Tuto kombinaci jsem zvolila proto, že jsem chtěla něco na podporu imunity a správného růstu vlasů a nehtů a k tomu jsem zvolila ještě guaranu, protože má pozitivní vliv na pozornost a bdělost :-). Mám za sebou skoro měsíc užívání a zatím jsem zpozorovala zlepšení stavu nehtů a konečků vlasů. Necítím se ani tolik unavená, ale zároveň upozorňuji, že se snažím správně jíst, takže to může být i tím :-). Osobně si myslím, že Mixturam přišel s něčím originálním a dobře si ohlídal všechny kroky od objednávky až po odeslání zákazníkovi. Vitamíny dle mého vynikají vysokou kvalitou a v případě, kdy už se člověk rozhodne koupit si nějaké suplementy, proč nepodpořit malou českou firmu místo megafarmaceutických koncernů.“

Lucka S.

„Já mohu říct, že jsem si na doporučení Mixturam objednala a mám ho doma, namíchala jsem si opravdu "luxusní" směs, za mě jsem spokojená, nemohu však říct, zda mi nějak extra ve zdraví pomohl, protože jsem neměla žádný problém (zdravotní(, vůbec nic =)´takže je beru jen spíš jako prevenci a doplněk, hlavně ted v zimě, kdy je méne vitamínů, ale je to podle mě zajímavá a praktická nabídka, hlavně pro ty, kteří si běžně vitamíny dokupují a mají jich velkou spotřebu - tak tady si aspon mohou namíchat co je jim libo do jednoho.“

Lenka L., Stod

K nákupu Mixturam mě přesvědčily kladné recenze a online Poradce, kde jsem si zadala co mi je a vitamínky se mi namíchaly samy. Jsem učitelka tak jsem často nemocná a vystavená infekci. Potřebovala jsem zvýšit hlavně imunitu a dodat energii. Jsem velmi spokojená krom pár nemocí, před kterými si myslím, že by mě neochránil žádný vitamín jsem ve skvělé formě.

Marika Č.

Mixturam se mi líbí, je to výborný nápad. Zatím jsem si namíchala pouze jednu směs a spokojená jsem byla tak napůl, není to ale úplně vina Mixturam. Je to docela náročné namíchat si sám potravinový doplněk, protože člověk by tam samozřejmě chtěl mít všechno co je dobré pro zdraví. To ale nejde, takže je třeba vybrat pouze několik ingrediencí a to je oříšek. Ale je to taky důvod zkoušet to znova.

Viola K., Praha

Namíchala jsem si směs na imunitu a celou zimu jsem nebyla nemocná! Nevím, jestli zafungovaly vitamíny nebo placebo efekt, ale mám v plánu to vyzkoušet taky na bolavá kolena :-) Na celé službě oceňuji hlavně možnost namíchat si opravdu jen to, co potřebuji - bez zbytečných zahušťovadel, barviv a dalších nesmyslů.

Mirka Š.

Divím se, že to přišlo až teď - přeci dává rozum, že není výhodné nakupovat jednostranné doplňky stravy po jednom, stejně tak jako nakupovat směsi, když člověk ani neví, co potřebuje. Jsem ráda, že jste zaplnili jasnou díru na trhu. Zkusila bych směs nahrazující stravu s nedostatkem jódu - nemám ráda ryby.

Aneta R.

Já si tedy směs nemíchala, dostala jsem jí jako dárek. Přála jsem si proti stárnutí kůže. Líbí se mi, že máte řadu přírodních surovin a to "samonamíchání" směsí. Někdy mě tedy štve se tím vším prokousávat (myslím to namíchání na tělo), ale dá se to vydržet.

Zuzana D.

Sestra mi nechala namíchat k narozeninám "vitaminovou bombu" - směs na imunitu a je fakt, že jsem od té doby nebyla nemocna. Takže to snad vážně funguje :) Chystám se, že i já dám kamarádce něco na míru - je to totiž bezva nápad na super dárek. Pro ni to bude Pro maminku - něco na klouby a křečové žíly a tatínkovi na krevní tlak plus neklidný spánek. Pro sebe bych asi ještě potřebovala něco na úzkosti, nadváhu, stres. Myslím, že pro každého se u vás něco najde a je skvělé, že se to dá kombinovat.

Markéta H.

Já si zatím míchala jen jednou a dala jsem tam převážně vše na hubnutí a byla jsem moc spokojená. Sice jsem nijak nezhubla ale ani nepřibrala, ale měla jsem menší pocit hladu a cítila se celkově lépe.

Tomáš Ř.

Mixturam je svěží nová služba, která konečně do českých končin přinesla inovaci a čerstvý vzduch na poli moderního světa doplňků výživy. Směs se mně, jako aktivnímu sportovci, hodí zejména na doplnění potřebných minerálů a živin, které se cvičením rychle odbourávají. Novinka v podobě BCAA kyselin a různých druhů proteinu je vítanou a nevídaně dobrou zprávou. Těším se na nové směsi s těmito surovinami.

Také ostatním rádi ukazujete svoji originální směs vitamínů na míru?

Píšete nám, že se vám moc líbí design MIXTURAM krabiček a lahviček. A když se k tomu ještě přidá unikátní pojmenování na etiketě, tak je z toho rázem kupa krásných fotek, které se dají ukazovat kamarádům. Taky je pro inspiraci několik takových od našich zákazníků. Jde o názorný příklad, že v MIXTURAM se fantazii meze nekladou. Přidejte se také...

Natália G., Košice

O firme Mixturam som sa dozvedela prostredníctvom náhodného blogu, ktorý som navštívila. Slečna, ktorá ho prevádzkuje si chválila ochotu a rýchlosť jednania, i možnosť výberu surovín. Nakoľko veľmi rada skúšam nové veci a práve mi dochádzali vitamíny, rozhodla som sa zaexperimentovať. Dlhé roky som mala nedostatok fosforu, k tomu sa mi lámali nechty, kvalita vlasov sa zhoršovala a to som mala len tesne po osemnástke! Naštudovala som si preto mnoho odpornej literatúry, poradila sa so známym lekárom, čo by bolo pre mňa najvhodnejšie podľa neho, prečítala si váš zoznam ponúkaných surovín, k tomu popis a namiešala si to svoje. Tablety užívam približne mesiac a už teraz mám pocit, že na sebe badám prvé pozitívne účinky. Je to možno krátka doba, no naozaj mám pocit, že mi to pomáha. Už teraz viem, že keď sa mi minú tieto zásoby, opäť siahnem po vašich službách. A možno zvolím aj nový artikel, nie len aktivovaný jačmeň, acai berry, vápnik, horčík, fosfor, kolagén, a chlorellu.

Tomáš M., Praha

Mixturam jsem poprvé vyzkoušel nedávno a můžu říci, že jsem byl mile překvapen. Velkou výhodou je jednoduché namíchání své vlastní směsi vitamínů. Se svojí směsí jsem velice spokojen, cítím se lépe a mám víc energie. Mým hlavním cílem bylo pročistit tělo po zimně od škodlivých látek a to se mi díky Mixturam povedlo. Tedkon se chystám vyzkoušet vaše nové fitness suroviny, určitě to bude zas bomba. Mixturam každopádně můžu všem doporučit. Je to super! :)

Ivana U.

Dobrý den, služba Mixturam mě potěšila a překvapila, že jde namíchat vše co potřebuji do jedné pilulky. Určitě vyzkouším, protože beru 5 pilulek 2x denně, některé 3x denně a někdy na některou občas zapomenu. Vzít si jen jednu 2x denně by byla výhoda. Mě by vyhovovala směs Ječmen ,zázvor, chlorela ,ženšen, echinacea. Nabídka je fajn, určitě bych vybrala ještě Taurin, Rakytnik, Kys. Pantenolovou, Zelený čaj, Organické MSM. Kombinací je spousta a to se mi líbí. Stránky mate fajn přehledné, poradce online mate, což je super. Já svým přátelům určitě doporučím. Naše rodina bylinkám věří a nerada chodí k lékaři. Je lépe nemocem předcházet pokut to jde. S pozdravem Iva U.

Josefa Z., Sušice

Váš e-shop jsem našla na internetu náhodou. V tu dobu jsem brala prášky na vysoký tlak a pro mé zažívání to bylo peklo. Nadýmání, nechutenství a bolest žaludku, které jsem nikdy neměla. Namíchala jsem si čekanku a chaluhu. Okamžitě pozitivní účinek a nyní jsem bez problémů. Co se mi líbí? Všechno. Hlavně jednoduchost v komunikaci, rychlý účinek preparátů. Doporučuji svému okolí.

Jan Š, Kladno

Sestavil jsem si směs na imunitu a jako dárky pro rodinné příslušníky směsi na očištění organismu a na imunitu a prostatu. Já i obdarovaní jsme nadšeni. Imunitní systém je nyní díky součinnosti dobré životosprávy a vitamínů na míru to jediné, co v mém těle funguje. Na stránkách jsem nenašel našeptávání všech látek opatřených štítkem daného problému. Nevím, jestli špatně nekoukám, ale dostanu se jen na to, co si na potíž nejčastěji objednávají jiní zákazníci, což nemusí být vždy relevantní. Mezi potížemi chybí prostata, která, myslím, měla zpočátku větší prostor - tuším, že se přímo nacházela v rádci. Ale asi není tak žádaná, tak se nedá nic dělat. Jinak se moc těším, že v blízké době vyzkouším nějakou směs proti únavě.

Dan M., Praha

Mám směs na dodání energie, povzbuzení a udržení pozornosti, se kterou jsem velmi spokojen, a skvěle funguje. Někdy bych byl ale raději za plastovou lahvičku.

Libor Š.

Jste super, vaše služby mě přímo nadchly. Nevěděl jsem, že u nás něco takového existuje. Jsem po mozkové příhodě a tak bych asi vyzkoušel nějaké vitamíny či bylinky na zlepšení krátkodobé paměti, se kterou dosti bojuju!

Dominika T.

Plánuji si objednat vitamíny na klouby dle vašeho rádce :) Je dobře, že na stránkách rádce máte.

Hana B.

Vaše služba je naprosto ojedinělá a naprosto úžasná. Stránky máte přehledné, srozumitelné. Člověk si všechno v klidu krásně pročte, a sám si vybere, co mu chybí a co potřebuje. V hotových vitamínech nikdy nevíte, co vlastně obsahují, mají různé přídatné látky, barviva, směsi co nechcete. Lahvička s vitamíny je ke mě teprve na cestě, takže nemohu říci jak jsem spokojená s namíchanou směsí. Jistě pak dám ale vědět.

Zdeňka K.

Je to dobrý nápad namíchat si svou vlastní mixku. Vaši službu jsem ještě nevyužila, ale co není, může být. Mám trochu pocuchané nervy, tak by to byl DMAE bitartrát, Cholin bitartrát, Taurin, Vit. B5 k. pantothenová.

Alena H.

„Čím ďalej, tým viac nad niečím takým začínam uvažovať a je super, že sa to dá objednať i na Slovensko, pretože u väčšine vecí z Čiech to veľmi nejde. :D“

Anetta K., Uherský Brod

„Mixturam jsou vlastně vitamíny na míru. Je úplně jedno, jestli vás trápí nedostatek energie, oslabená imunita, nebo třeba přehnané nároky ve škole/v práci. Na stránkách Mixturam si můžete vytvořit vitamíny přesně podle vašich individuálních potřeb. Vím, že jde hlavně o účinek, ale nemůžu si pomoct - jsem hrozně nadšená z toho, že si můžete na balení vybrat vlastní nápis. Takové detaily.. to je prostě něco pro mě! :D :)) ♥“

Veronika P., Veselí nad Lužnicí

„Už ho skoro dobírám a účinky jsou vážně znát:)“

Lukáš Š.

Vaše služba se mi moc líbí. Upozornili mě na ni mí rodiče, kterým se vaše služby moc zamlouvají. Každý má své neduhy. Já jsem mladý student a potřeboval bych, zvláště teď - v období zkoušek, něco na podporu mozkové činnosti. Jinak jste fakt skvělí! Perfektní nápad!

Anna M.

Služba MIXTURAM nemá chybu. Je to bezva obchod, jsem dlouhodobě nemocná, trpím pásovými opary, syndrom neklidných nohou, bolesti páteře. Těch bylinek je tolik, že nevím přesně, které bych si namíchala, ale určitě bych si nechala poradit. Mám ráda Rakytník, meduňku, mátu.

Marcela G.

Myslím, že Vaše služba je zajímavá. Opravdu skvělý nápad, něco podobného na trhu chybělo. Ráda bych vyzkoušela nějakou směs vitamínů na posílení imunity a zlepšení energie celého organismu. Zkusit se má všechno :)

Michal S.

Je to neobyčejná služba. Ještě jsem neviděl firmu, která by něco podobného nabízela. Výborný nápad. Moc se mi líbí. Obávám se ale, že někteří lidí jsou příliš líní na to, aby si naklikávali vitamíny jeden za druhým. Mě ale nápad připadá originální. Já bych osobně asi zkusil nějakou kombinaci pro celkovou vitalitu (česnek, zázvor, zelený čaj).

Květoslava B.

Myslím si, že MIXTURAM je velmi dobrá služba a v České republice nemá konkurenci. Líbí se mi ta svoboda při volbě složení, protože většinou si kupuji něco, kde je 1% látky, kterou chci a 99% něčeho, co nechci. Využila bych konopný protein a kolagen.

Jiří K.

Musím, říct, že jsem nadšený z Vaší nabídky. Velice přehledné a jednoduché ovládání.

Eva F.

ÚŽASNÁ VĚC TO JSEM NIKDY NESLYŠELA A HNED PŘEPOSLALA VŠEM KAMARÁDKÁM A ZNÁMÝM....MIXTURAM????
M.....míchám
I.....ingredience
X.....X
T.....také
U....umím
R.....radit
A.....a
M.....míchat....TO JE MIXTURAM

Jana T.

Mixturam tu opravdu chyběl, každému z nás může pomoci jiná kombinace vitamínů a bylinek, a to je právě úžasné, ta možnost vitamínů na míru. Já mám problémy s tlakem zajímala by mne nějaká kombinace s česnekem.

Lucie M.

Líbí se mi moznost míchání, protože každý jsme jiny a každý chceme a potřebujeme něco jiného. U Vás neplatí věta ,,proč nemůžu mít přesně co chci´´ tady můžete mít přesně co chcete a sám si to vyberete. Líbí se mi, že by to mohl byt i zajímavý dárek pro někoho, a můžete to vtipně pojmenovat. Já osobně bych si nechala namíchat Psyllium jitrocel indický, Vit B5 k. pantothenová, L-karnitin, Organické MSM, L-arginin, L-citrulin a nazvala bych to „na zhubnutí, na krasu a to všechno bez stresu“.

Lucie P., Nové Město nad Metují

„Balení je krásné a i to jak produkt vypadá - produkt prodává. Nejenže můžete sami na míru namíchat složení, ale můžete si ho taky sami pojmenovat:-). Co třeba nadepsat vitamíny "Tetičce. Dědovi. Mamince,..." nebo nějaký vtipný název. Třeba "Feel better. Tobolky pro figuru. Na zdravíčko. Stále krásná. Young forever." V originalitě se prostě meze nekladou. Pozor! Rada pro truhlíky jako jsem třeba já: Tobolky jsou v tvrdé želatině a nejedná se o umělou hmotu. Tudíž nerozdělávat, nevysypávat, ale klasicky spolknout a zapít. (Jo, zkoušela jsem s tím opravdu vše a protestovala tedy řádně ,haha)“

Marcela F., Nový Jičín

Hodně se mi líbí ta myšlenka vitamínů na míru, já si totiž většinou nekupuju mulťáky, ale spíš jednotlivé vitamíny a minerály jak které potřebuju pro své "neduhy i duhy" :-) a mít je v jedné piksli, proč ne :-)

Klára

"Zaujalo mě naprosto vše. Celkově se mi líbí myšlenka vmáčknout vícero vitamínů do jedné tobolky bo já jsem na toto děsná a v pravidelném užívání všech možných vitamínů pokulhávám. Navíc se mi moc líbí originalita webových stránek a komunikace pana Tomáše se zákazníky.“

Pavla G.

„O těchto vitamínech už jsem uvažovala, ale čekám, až se na některém blogu objeví článek o tom, že té a té pomohly s tím a tím. Ne že bych tomu nevěřila, ale než je zakoupím, chci si přečíst pár pozitivních recenzí :-) Až se odhodlám k objednávce, určitě budu míchat výhradně z přírodních surovin a dám tam všechno, co mi pomůže vyčistit organismus a dopomůže mi tak k lepší pleti :-)“

Michaela L.

Mě zaujala, ta cena, že pro lidi co berou jiné vitamíny není zase tak vysoká Vybrala bych si směs: Organické MSM, Psyllium (jitrocel indický) , Vit. B5 k. pantothenová, Kolagen, Zázvor extrakt, DMAE bitartrát.“

Andrea K., Praha

„Je to příjemná změna oproti klasickým vitamínům. Na etiketu si můžete vytisknout vlastní název. Dodání bylo velmi rychlé, takže se nebojte, že to nějak trvá. Momentálně je to skvělý dárek pro někoho blízkého k Vánocům.“

Fashionpicnic blog

„Výhodou je, že vše co chcete máte v 1 tobolce. Sama běžně beru asi 5-6 tabletek vitamínů denně, takže tohle je mnohem příjemnější, rychlejší a nakonec i lepší v tom, že jsou zde hlídány vlivy jednotlivých složek na sebe navzájem i maximální doporučené denní dávky. Měsíčně vás vitamíny na míru vyjdou cca na 237Kč, což určitě stojí za to do svého zdraví investovat. Hodně jsem přemýšlela nad vitamíny, které používám kvůli sportu, ale nakonec zvítězila "zimní směs na imunitu", tzn. vybrala jsem si podle mě ty nejlepší složky na zlepšení imunity. Když se totiž střídá počasí a začíná být zima, bývám nachlazená skoro pořád. A VÝSLEDEK? Už celý měsíc od začátku jezení vitamínů jsem nebyla ani jednou nemocná, nachlazená, ani nic tomu podobného.. Takže něco na tom určitě bude. :) Sama do vitamínů investovat musím a příště už plánuju objednat tu směs, co potřebuju na cvičení, konečně budu mít 1 dózičku se vším místo 4.“

Michaela K., Slušovice

„Už si míchám svoji pixličku vitamínů... :) Akorát mám hrozný problém, že nevím jaké vitamíny si vybrat... Nejradši bych tam nacpala všechno, protože mi připadá, že všechny potřebuju. :D“

Petr J.

Služba MIXTURAM je skvělá, rád zkouším nové věci. Namíchal bych něco na svaly a potenci!

Jitka G.

Služba je přínosná pro spoustu lidí a bezpochyby si najde spoustu příznivců. Jelikož se neustále potýkám s různými onemocněními horních cest dýchacích a řešit vše antibiotiky je mi dost proti srsti, ráda hledám alternativu. Na zvýšení imunity ráda zkusím něco nového, i když mám ověřeno, že třeba rakytník a zázvor mi docela pomáhají.

Ivan Š.

Web máte moc pěkně proveden, Líbí se mi přehlednost a rychlá orientace. Osobně bych zkusil něco na vypadávání vlasů :-) a přítelkyně, ač jí více než dosti, tak má rychlé spalování, tak něco na srovnání.

Věra Ch.

Není příliš nutné psát o tom, jak je fantastické, že si u Vás vitamíny člověk namíchá přímo pro svoje tělo a vyhne se třeba (jako v mém případě) alergické reakci na látku přimíchanou ve vitamínech jiné firmy. Vzhledem k tomu, že jsem alergik a astmatik, uvítala bych směs, která by mi pomohla lépe překonat potíže s těmito problémy spojené.

Monika M.

Službu Mixturam považuji za naprostou skvělou věc, člověk si může zvolit, co opravdu potřebuje a nejí zbytečné věci. Chtěla bych více hubnoucích akcí.

Vladimíra Š.

Mixturam vitamíny na míru se mi moc líbí. Jsem diabetička a tak by pro mě byla vhodná nějaká směs, která by snižovala hladinu cukru v krvi.

Marta F.

Vaše služba se mi moc líbí. Jsem už žena bohatá životními zkušenostmi a tak mám těch neduhů více. Mám diabetes, vysoký tlak, revma, otékají mi nohy atd. Tak bych si chtěla namíchat směs, která by mi od mých bolístek alespoň trošku odpomohla. Ráda bych ji vyzkoušela.

Letslive blog

„Mixturam došel v pěkné krabičce, balíček byl bohatě vypolstrován, aby se lahvička se 100 tobolkami nerozbila při přepravě, a kromě lahvičky byl v balíčku přiložen i průvodní dopis a letáček s popisem přísad. Tedy naprosto customer-friendly přístup a vše bez sebemenších problémů. :-)“

Zuzana K.

„Jelikoz musim brat mnoho vitaminu moc by se mi hodilo mit vse v jedne ampulce a usetrit si neprijemne polykani. Pojmenovala bych si to "VITACHRAMST".“

Lenka K., Náchod

„U míchání jsem strávila přibližně hodinu a pořádně studovala veškeré přísady a doplňky. Chci směs opravu na míru a tak jsem četla, četla a četla. Balíček přišel zhruba za týden (včetně víkendu). Dávka na 100 dní vás vyjde na 790 Kč - to znamená na 7,90 Kč na den. Přijde vám to moc? Mně ne. Jsem ochotná do svého zdraví investovat 8 korun denně.“

Lenka H.

Velmi zajímavý nápad - oceňuji. I když jsem vyzkoušela spoustu vitamínových a potravinových doplňků efekt byl mizivý. Mám na mysli ty v přijatelné cenové relaci. Proč tedy nevyzkoušet něco nového? Namíchala bych si směs na zvýšení energie, snížení cholesterolu, podporu imunity a udržení hmotnosti.

Václav V.

Tato služba se mi líbí, protože je téměř šitá na míru potřebám jednotlivce, i když ne úplně konkrétně, ale rozhodně neznám nikoho, kdo by nabízel přesnější výběr vhodného produktu. Sám pro sebe bych si nechal namíchat směs na stárnutí a klouby, pro přítelkyni potom něco na stres(ze mne ;-D).

Jana T.

Dozvěděla jsem se o Vás čirou náhodou a nestačím se divit. Výborný nápad, jdu prostudovat vaše stránky, a jdu šířit dále :). Držím Vám palce :) Jana

Dana T.

Moc se mi líbí myšlenka, že si klient sám namíchá to, co opravdu potřebuje a v množství, které je pro něj vhodné. Jako člověk, který nerozumí všem možným kombinacím, oceňuje internetového rádce.

Natálie

„Pokud od tabletek očekáváte nějaké abrakadabra kouzlo, díky kterému se budete moci válet na gauči, zatím co se z vás všechen ten tuk a škodlivé látky budou odpařovat, pak si je raději vůbec nepořizujte. Pokud ale už pro sebe něco děláte, a chcete si pomoct něčím, co je přírodní a ušité přímo na míru vám, pak vám je můžu jedině doporučit. Místo toho, abyste se přizpůsobovali nabídce klasických doplňků, můžete si sestavit vlastní z nabízených bylinek, bylinných extraktů, přes vitamíny až po minerály.“

Denisa

„Vypadá to zajímavě :-)) Něco takového by se mi taky hodilo, nerada polykám tunu tabletek a takhle by stačila jedna. Díky za inspiraci!:-)“

Pavel M.

Dobrý den, zdá se to jako zajímavá originální služba. Mám problémy s neustálým pálením žáhy a nevím kudy kam. Myslím, že by mohla existovat bylinka, co by mi pomohla a tak ji zkouším hledat i u vás.

Blanka G.

Líbí se mi to hrozně moc, vitamíny si kupuji pravidelně, a když mi dojdou, tak jsem hrozně nervózní, že mi bude něco chybět. Osobně dávám přednost vždy konzultaci s lékařem / odborníkem. U mě je to moje praktická lékařka, která mi dle podrobného krevního testu stanoví, co tělo potřebuje. Každý den užívám 1 kapsli C1000, a kapsli mateří kašičky. Kdybych si však mohla namíchat vlastní koktejl vitamínů :) asi bych si dala potřebné i užitečné, a to vitamíny a bylinky, které jsou dobré jak na podporu imunity, tak na klasické ženské problémy jako je trávení, podpora spalování tuků, pro krásu vlasů, pokožky a nehtů, apod. Což je u Vás krásně a přehledně uděláno v mixíku.

Vlaďka H.

Služba Mixturam se mi libí moc. Hlavně, že si můžu klidně nechat namíchat, co si přeji, co si mé tělo a mysl žádá. :) V každém ročním období ocením něco jiného, v zimě směs na imunitu, ovšem v létě jelikož jsem sportovec, dám si něco energického. Blíží se léto, takže třeba trošku beta karotenu, dále kola semínko a ostropestřec. Jsem dárce krve, takže bych ocenila něco na podporu krvetvorby.

Eliška L.

Je to uzasny napad. Kazdy den pojidam nekolik tabletek s vitaminy a trva mi spoustu casu uz jen jejich vyndani z jednotlivych krabicek. Mixturam je jednoduche reseni pro lidi s minimem casu. Urcite bych je vyzkousela nejen kvuli kvalite, ale i prekrasnemu designu. Ja bych si vybrala beta-karoten, aktivovany jecmen, chlorelu, zensen, macu a guaranu.

Martina L.

O této službě jsem nevěděla a jsem nadšená. Mám nový typ na skvělý dárek, který se hodí pro každého, pro babičku, maminku, tatínka, ale klidně i pro dcerku. Mixturam vitamíny rozhodně vyzkouším i já sama. Jsou za velmi příznivou cenu. Nechala jsem si na vašem webu poradit a moje ideální směs se skládá z Inulínínu z čekanky a chaluhy, tuto směs bych ráda vyzkoušela.

Eliška S.

Četla jsem si o této službě a musím říct, velice mě to zaujalo. Myslím si, že v dnešní době zaujmout na trhu s něčím potencionálním k zisku je velice složité a toto se mi zdá jako vyhovující a dobře vymyšlený krok. Ta služba se mi líbí, je přehledná, člověk si vybere co zrovna na míru potřebuje. Já osobně bych si namíchala něco prospěšného na pokožku a vlasy, mimochodem i příznivá cena.

Zuzana S.

Zní to dobře, beru současně několik různých pilulek - vitamínů, je skvělé mít je v jedné. Namíchala bych si betakaroten, psyllium, cholerellu, acai berry, L-carnitin, hořčík, hnědá rýže - protein.

Alexandra B., Bratislava

„Celý proces je naozaj veľmi rýchli, páči sa mi, že vám bude daný vitamín vlastne presne urobený na mieru. Okrem toho je to aj zábava! Vitamíny sú balené v kvalitnej sklenenej šrobovacej nádobe, ktorú si môžete dokonca pomenovať podľa seba – čo je na jednu stranu milé a na druhú stranu aj praktické, ak je vás doma s Mixturamom viac. Verím, že v Mixturame používajú kvalitné suroviny, lebo tie moje tak smrdia cesnakom (v zložení mám cesnak na imunitu), že keď ich otvorím, mám pocit, akoby som si v izbe načistila pol kila cesnaku. Na záver by som dodala ešte jednu vec a to je balenie, wow nemám slov. Vitamíny vám dôjdu v krásnej škatuľke, vnútri je vypchatá krásnymi zelenými vankúšikmi a samotné vitamíny sú ešte v jenom krásnom obale. Navyše dostanete milý sprievodný list a zľavu pre vašich kamarátov či rodinu.“

Lucie T., Nové Město nad Metují

„Mně byly nakombinovány vitamíny proti únavě, na zlepšení kvality nehtů a na paměť (a soustředění). Co se týče nehtů, opravdu můžu potvrdit, že po měsíci, kdy už mám jen tu vyživenou část, jsou znatelně pevnější. Netřepí se mi, "nesvlékají" se mi vrstvy a jsou daleko odolnější, co se lámavosti týče. Ohledně únavy mohu potvrdit, že zvládám přehozený režim, kdy chodím na noční a zvládám ji bez obtíží i bez příjmu kofeinu. Poslední položku, tedy paměť nejspíše nejlépe vyzkouším až ve škole, která mi za chvíli začíná, ale už nyní mám pocit, že informace udržím lépe.“

Klára Ch., Bechyně

„E-shop je skvělý v tom, že Vám nabídne velké množství nejrůznějších plodin a vitamínů, minerálů pro vaše tělo. Navíc vám podle určitého testu vyjde, jaký mix je doporučený právě vám. Vyplníte, jaké máte problémy, co byste chtěli zlepšit, a vyjede vám přesné množství a co byste měli brát. I já jsem si podobný test udělala, ale nakonec jsem si namíchala pilulky podle sebe.“

Frederika K., Snina, Slovensko

„Ked mi došli vitamíny domov objavila som na obale moje meno Frederika čo ma veľmi potešilo:D:). Vitamíny majú charakteristickú vôňu (nie je to nič nepríjemné ale zase to nelahodí veľmi nosu). Kapsule sú priesvitné s bežovým práškom. Ja som zatiaľ veľmi spokojná, cítim, že mám viac energie a začali mi rásť nové "mini" vlasy a pleť sa mi vyčistila najviac v okolí brady a čela:)“

Tereza Š., Brno

„Já jsem s těmito vitamíny moc spokojená a už teď přemýšlím o dokoupení. Přece jen zdraví je na prvním místě. A pokud hledáte nějaký dobrý dárek svým blízkým nebo pro sebe, Mixturam je skvělým řešením. Po týdnu užívání jsem měla více energie. Dokonce jsem začala slýchat od kamarádek, že jsem hyperaktivní, haha!
+ Nedráždí žaludek
+ Můžete si vymyslet vlastní etiketu. Celkově hezké balení.
+ Neutrácíte zbytečně za každý vitamín zvlášť, máte vše v jednom.
+ Velký výběr kvalitních surovin.
+ Na stránkách Mixturam vám poradí s výběrem surovin.
+ Tablety nejsou moc velké.“

Veronika D., Praha

„Balíček dorazil rychle a v pořádku. Po vyzkoušení jiných tabletek na vlasy, po jejichž spolknutí se mi chtělo zvracet :/ hlavně oceňuji, že nejsou v ústech po spolknutí vůbec cítit (a to myslím, nejsem žádná citlivka).“

Veronika P., Veselí nad Lužnicí

„Vitamíny beru zatím jen měsíc a týden, takže ještě výsledky nemohu posoudit, ale nehty a vlasy mám už o něco lepší než před měsícem. Sto tablet vydrží na tři měsíce, tak až potom uvidím, zda opravdu pomáhají. A když jo, objednám si je znovu. Nápad je to skvělý, ještě jsem nikde neviděla, abych si mohla namíchat podle sebe doplněk stravy. Balení je pěkně udělané a myslím, že cena odpovídá kvalitě. I stránky jsou přehledné a působí dobrým dojmem.“

Zuzana G., Teplice

„Já osobně vůbec nevěděla, kde začít a co vůbec namíchat, tak jsem byla velmi ráda, že na stránkách existuje rádce, kde zadám svůj věk, výšku, pohlaví a budu zaškrtávat kolonky, co mě trápí. Na výběr je toho opravdu hodně, takže každý si najde opravdu to své. Mixturam se mi vážně moc zalíbil, je to prostě super nápad a já jim moc fandím. Komunikace a servis na jedničku, stránky jsou jednoduché, na kterých se dá i přes velké množství vitamínů a kombinací skvěle orientovat. A balení je strašně roztomilý, hezká ozdobená krabička a na obal můžete přímo napsat věnování pro koho je. Takže si myslím, že je to i skvělý dárek. Už se těším, až udělám svou další objednávku, kterou zaměřím zas trošku jinak :-)“

Tereza B.

„Co se týče prvního dojmu ze zásilky, jsem spokojená. Všechno přišlo včas a v pořádku, přesně tak, jak mi bylo řečeno. Pilulky jsou sice trochu velké, ale s dostatečným množstvím vody není problém je spolknout. Co bych ale vytkla, je fakt, že obal tabletek je z želatiny - nevím tedy, jakého je původu, ale bylo by od společnosti Mixturam hezké, kdyby to uvedla.“

Veronika C., Brno

„Zaujaly mne už samotné stránky. Hezky laděné, upravené, čiší z nich zdraví. Asi nejlepší věc je ta, že za pomocí krátkého dotazníku se vám vygeneruje, které suroviny by jste si do vitamínů měli přimíchat. Já jsem zvolila aktivovaný ječmen, kola semínko a chlorellu.“

Barbora M.

Mixturam se mi líbí, protože si mohu vše sestavit na míru a neznám obdobnou službu, na trhu. Lze do této doby nalézt v obchodech pouze již existující složení a člověk se na jeho vzniku žádným způsobem nepodílí. Je to skvělý nápad, protože tak jak je každý z nás individuální, potřebuje také individuální přístup. Já osobně teď zvažuju směs na posílení imunity a zlepšení koncentrace z důvodu permanentních příprav na státnice :)

Marie Ď.

Líbí se mi, že si suroviny namíchám podle své chuti a potřeby. Vyzkoušela bych vitamíny na klouby a hubnutí, služba se mi líbí a myslím, že je vyhovující pro všechny věkové kategorie.

Tomáš P.

Na službě MIXTURAM se mi líbí, že to je nová nabídka, která dříve nebyla dostupná. Vyzkoušet bych jí chtěl především proto, že mě baví zkoušet různé netradiční kombinace a tato služba mi to umožňuje. Namíchat a vyzkoušet bych chtěl pořádnou vitamínovou bombu doplněnou o mátu nebo eukalyptus.

Markéta Š.

Velmi zajímavá služba. Zatím jsem nic podobného nikde neviděla, takže jste přesně zacílili na tržní segment, který je zcela jistě nenasycen. Ráda bych nějaké bylinky proti vypadávání vlasů a také něco na bázi brusinek.

Lucie Ch.

Výborný nápad. Potřebuje směs proti stresu.

Květa Č.

Tato služba se mi líbí moc, i když bych měla asi problémy se zpočátku přesně zorientovat. Ale jsem na nějaké věci alergická, některé mi nevyhovují. Tohle maximálně vítám. Pokud mi pomůžete, jdu do toho a ráda.

Monika G., Ostrava

„Sama musím říct, že zpočátku jsem se na to tvářila tak trochu skepticky a moc se mi to nezdálo. Ale po bližším přezkoumání a vlastním míchání jsem svůj názor zcela přehodnotila :) Vlastní vitamínový mix zatím nenabízí žádná společnost (aspoň já o žádné jiné nevím) a mít něco originálního a na míru je žádoucí vždy. Každý jsme individuál a máme jiné potřeby. A když je možnost je naplnit, je to jenom dobře :)“

Zuzana, Slovensko

„Keď mi vitamíny dorazili, bola som veľmi milo prekvapená nádherným dizajnom krabice, krabičky na lieky a aj nálepkou na fľaštičke. Týmto si ma Mixturam úplne získal. :) Som na takéto drobnosti náchylná (alebo úchylná? :) ). Určite je možnosť namiešať si vlastné vitamíny super nápad a od začiatku sa mi moc páčil, príjemne prekvapil premakaný dizajn a marketing. :) Ale bez odborných znalostí som sa pri výbere aj napriek radcovi cítila trochu stratená a potrebovala som pomoc niekoho zdatného.“

Kristýna B., Cerekvice nad Loučnou

„Já jsem si své vitamíny pojmenovala ,,Zázrak přírody´´, protože pro mě je to takový malý zázrak a po měsíci užívání je to i potvrzeno. S objednáním jsem neměla žádný problém a dokonce mé vitamíny přišli rychle. Součástí balíčku (hezkého balíčku) byly slevové kupóny v hodnotě 30 Kč na další nákup. Milé překvapení. Stejně tak jako dopis od maskota mixturamy Bolka Tobolka. Při vybírání surovin jsem se zaměřila hlavně na imunitu, protože v tomto ročním období je důležitá. A musím přiznat, že po užívání se i má pleť zlepšila.“

Jan L.

Je to prima si namíchat vlastní směs vitamínu pro svoje tělo a bylinek, já osobně preferuji bylinky na podporu imunity a pak na lepší trávení, ale i na podporu nervů a mysli. Vyzkouším směs psyllium jitrocel, lněné semínko, echinaceu, chlorellu a rakytníku.

Zuzana M.

Je to skvělé, protože si člověk může vybrat přesně to, co chce a co mu vyhovuje. Navíc také víme, co kupujeme a že to není pouze chemie, která je v dnešní době ve spoustě výrobků. Myslím, že bychom měli více dbát na kvalitu než na kvantitu a toto je skvělý způsob, jak si koupit něco kvalitního, co je prospěšné pro naše tělo. Moje preferovaná směs je Echinacea extrakt, česnek, chlorella, chaluha, kola semínko, inositol a rakytník řešetlákový.

Monika S.

Nežila jsem příliš zdravým životním stylem a teď pociťuji, že už to dál není možné. Proto bych chtěla vyzkoušet pomoc v podobě služby MIXTURAM. Je to vynikající nápad a namíchám si směs CLA, INositol, Maca kořen, aktivovaný ječmen kvůli nadváze a nedostatku energie.

Sylvie B.

Myslím si, že služba MIXTURAM opravdu hodně lidem dokáže pomoci. Když někoho trápí určitý problém, ve Vaši službě jim bez problému poradíte, co si s čím namíchat, co jednoznačně pomůže apod. Já osobně bych potřebovala něco na únavu, stres. Jelikož jsem studentka, tyto dva faktory se mě drží dennodenně. Potřebuji Guranu 10%, kofein s Rakytníkem Řasetlákovým.

Monika B.

Právě jsem se o službě Mixturam dozvěděla. Nikdy dřív by mne nenapadlo, že nějaká taková služba existuje. Jsem velmi nadšená, že jsem na službu narazila! Už od dětství trpím atopickým ekzémem, který se stále jen zhoršuje a zhoršuje a žádné doplňky stravy mi nepomáhají - ať už tablety, kapky nebo různé sirupy. Odraz ekzému nejspíš bude i strašná kvalita mých nehtů a vlasů. Asi před dvěma lety mi doktor při vyšetření zjistil, že mám pomalé trávení a hlavně ochablý žlučník. Ke zlepšení jeho funkce potřebuji dostatečné množství hořčíku. Trpím zácpou. Bývám také často unavená. Mít vitamíny na tyto problémy v jedné tobolce je úžasné! V nejbližší době si určitě balení na míru namíchám a doporučím také svým známým.

Miroslav N.

MIXTURAM je zatím snad jediný obchod, kde mi mohou namixovat vitamíny na míru a přímo podle mé potřeby, tudíž nepřetěžuji tělo zbytečně vitamíny navíc.

Adam Ch.

Nejprve jsem nevěděl co to Mixturam je ale když jsem si o tom něco zjistil, velice mne to zaujalo, vitamíny na míru! :) To je paráda, dneska lidé potřebují takovéto věci jelikož nemáme úplně čistý vzduch a tak jsme náchylní na různé nemoce, astma atp.. Nejspíše si nějakou směs také namíchám co nevidět, chtěl bych si asi namíchat vitamin C a Inositol.

Šárka R.

Tato služba mi přijde geniální. Nerada se "láduju" prášky nebo i vitamíny. Ale někdy není zbytí. Je mi 21 let a představa, že ráno vstanu a dám si k snídani 5 pilulek mě děsí. Jenže právě v tomhle věku se chci prostě cítit dobře. Vitamíny na lámání nehtů, pro růst a zdraví vlasů, pro zdravou pokožku, pro dobré trávení, něco na energii. Je toho hodně a tohle je ideální řešení. Můžu brát jenom to co chci a ne zbytečně to co nepotřebuji a ještě ušetřím čas, který ztratím polykáním prášků:-) Jsem ráda, že jsem na tuhle službu narazila.

Bohumila A.

Tento typ vlastního "míchání" mi připadá velmi zajímavý. Je skvělé namíchat si vlastní směs třeba jen podle ročního období nebo podle aktuálního zdravotního problému. Určitě bych si chtěla namíchat detoxikační směs.

Lucie K.

Služba MIXTURAM se mi líbí moc. Mohu si namíchat směs vitamínů, které moje tělo zrovna potřebuje. Např. když mám období kdy jsem často unavená, tvoří se mi hodně akné apod. Momentálně bych uvítala něco na podporu růstu a pevnosti vlasů.

JSTE S MIXTURAM SPOKOJENÍ? Pošlete nám také svůj názor!

Chcete nám také napsat svoji osobní zkušenost nebo názor na MIXTURAM vitamíny na míru? Napiště nám na info@mixturam.cz. Moc děkujeme.

IDNES: S vitamíny "na míru" chtějí prorazit i v Americe
VITALIA: Děláme doplňky stravy na míru, na léky si nehrajeme
EKONOM: Vezmi si prášek, nejdříve si ho vymysli. Na Moravě
přišli na pilulku "na míru"

TV PRIMA: Už jste si namíchali vitamíny a bylinky na míru?
VLASTA: Udělejte si vlastní müsli, čokošku či čaj
JENŽENY.CZ: Namíchejte si svůj vlastní koktejl pro krásu
FEMINA.CZ: Vitamíny na míru? Ano, konečně je to možné