Naše výhody

Kolik jste ochotni
investovat do svého zdraví?

Vitamínové tobolky na míru Mixturam získáte na 3 měsíce s denní dávkou jen za 7,90 Kč/den. Je to výhodné? Sečtěte si, na kolik vás měsíčně přijdou vaše současné používané vitamíny a doplňky stravy. Díky řešení Mixturam můžete spojit vše do jedné tobolky a výrazně ušetřit oproti nákupům od více výrobců.

Jaké jsou hlavní výhody Mixturam?

Toto ještě NIKDO NENABÍZÍ

Jsme první v Evropě a přinášíme revoluci na trhu vitamínů a potravinových doplňků

Zahoďte všechny dosavadní, masově vyráběné potravinové doplňky a vitamíny. Nabízíme vám unikátní řešení na míru, které bude reflektovat vaše potřeby. Už žádné kompromisy, placení látek, které nechcete, placení velkých marží výrobcům jen za pár tabletek. Vyberte si jen to, co opravdu potřebujete.

Vytvořte si vlastní kombinaci
vitamínů na míru

Nevyhovují vám současné potravinové doplňky a vitamíny na trhu?

Na Mixturam si můžete namíchat unikátní kombinace, které žádný jiný výrobek na trhu nenabízí. Už se netrapte a nehledejte po regálech obchodů a v lékárnách. Objednejte si svoji kombinaci z pohodlí domova a přesně na míru vašim potřebám a problémům. V nabídce máme jen přírodní a přírodně identické látky jako vitamíny, bylinky a bylinné extrakty.

Poradíme, co namíchat

Nevíte, které složky si namíchat? Využijte bezplatně našeho zdravotního dotazníku.

Popravdě a zodpovědně odpovězte na kladené otázky. Systém vše automaticky vyhodnotí a na základě statistiky a toho, co si berou ostatní lidé uvádějící v dotazníku obdobné problémy vám doporučí vhodné suroviny. Systém je navržen odborníky, ohlídá také uvedené alergie, doporučenou denní dávku a možné kontraindikace.

Nehrozí předávkování
nebo kontraindikace

Pokud pravidelně kombinujete různé přípravky od více výrobců, nechtěné předávkování může hrozit.

S komplexním řešením od Mixturam se bát nemusíte. Protože máme nad výrobou zvolené kombinace plnou kontrolu, náš systém a odborníci ohlídají, že u látek nepřekročíte maximální denní dávky. Ohlídáme také možné kontraindikace a pokud uvedete v dotazníku interaktivního Rádce, pak také vaše alergie a jiné potravní intolerance.

Naše látky jsou bezpečné
a laboratorně testované

Vyrábíme jen z ověřených a bezpečných látek, které mají povolení pro prodej potravinových doplňků v ČR podle vyhlášky č. 225/2008 Sb.

Naše látky splňují parametry na těžké kovy a mikrobiologickou kvalitu. Pocházejí od českých a evropských výrobců a dovozců. Navíc jsou všechny jednotlivými výrobci laboratorně testované.

Pojmenujte si svoji směs

Každé balení si můžete originálně nazvat podle sebe, při výrobě vám název vytiskneme na etiketu.

Můžete tak na dózu přidat věnování (třeba jako dárek pro babičku) nebo své originální pojmenování směsi (aby se vám to nepletlo, když budete mít směsí více).

Platíte jen za to, co používáte

Jste na něco alergičtí? Některé látky, které jsou v běžně dostupném výrobku nechcete? Máme pro vás řešení.

Vyhýbáte se leštidlům, umělým barvivům a různým pojidlům, které v běžných tabletkách výrobci používají? Tak si je neberte. S vlastním výběrem složek v Mixturam platíte a používáte jen to, co opravdu chcete. Oproti běžným, hromadně vyráběným a obvykle z Číny dováženým vitamínovým přípravkům u nás nemusíte dělat vůbec žádné kompromisy. Jen želatinová tobolka a zvolené směsi.

Při používání více složek
výrazně ušetříte

Pokud nyní kupujete více vitamínových výrobků samostatně, platíte opakovaně ziskové marže každému výrobci a prodejci zvlášť.

Obvykle se skutečný výrobce nachází v Asii, dovozce (tvářící se jako výrobce) pak jen nechá výrobek přebalit do českých krabiček a financuje marketing. Další marže jde distributorům a nakonec prodejcům. Jen lékárny např. k ceně zboží přidávají 30-50%. S Mixturam tenhle zbytečný řetězec obejde a získáte vše v jednom a vždy za stejnou garantovanou cenu. A navíc přesně namíru konkrétním potřebám.

Garance vrácení peněz do 90 dnů

Poskytujeme na všechny výrobky NESTANDARDNÍ 90 denní záruku

Nejste spokojeni? Pošlete nám zbytek nevyužitých tobolek do 90 dnů zpět a my na váš Mixturam účet připíšeme část peněz odpovídající poměrné části nevyužitých tobolek. Získaný kredit můžete využít k dalšímu nákupu. Dopravu zpět poštou vám sice neuhradíme, ale získáte poštovné zdarma pro další objednávku. 100% si za našimi výrobky stojíme a chceme, aby byl každý ze zákazníků spokojený.


Výrobní cyklus běžného potravinového doplňku:

výrobní cyklus běžného potravinového doplňku


Jak vyrábíme potravinový doplněk na míru v MIXTURAM?

jak vyrábíme potravinový doplněk MIXTURAM


Při výrobě vitamínů na míru MIXTURAM se vše točí okolo vás!

jak si vyrobit potravinový doplněk na míru MIXTURAM?


Další výhody

1

Made In Czech Republic

Vyrábíme v ČR, zaměstnáváme Čechy, platíme v ČR daně. Suroviny pocházejí z ČR nebo Evropy od českých nebo evropských dodavatelů. Jsme ryze česká společnost s tuzemským kapitálem. Nehrajeme si na žádné pseudo „Švýcary“ nebo „Američany“. Nabízíme poctivé a jednoduché české řešení.

2

Výběr z mnoha různých složek

Aktuálně nabízíme k namíchání 39 surovin - vitamínů, bylinek a jiných zdraví prospěšných složek. Tato nabídka se bude pravidelně rozšiřovat, aby byl záběr nabízených látek co největší. Pokud vám nějaká látka v nabídce chybí, napište nám to na info@mixturam.cz.

3

Každé další balení o 100 Kč levněji

Objednejte si více balení (200 tobolek stejné směsi, nebo více balení různých směsí) a ušetříte na každém další balení 100Kč. Druhou krabičku (a každou další v rámci stejné objednávky) vám umícháme a přidáme za výhodnější cenu 690 Kč. Po lékárnách a obchodech tak nebudete muset pobíhat více než půl roku. Kumulovaná objednávka nám sníží náklady na práci, o ušetřené peníze se s vámi proto rádi rozdělíme.

4

Neběhejte neustále po lékárnách, objednejte z pohodlí domova

Při používání běžných vitamínových přípravků a potravinových doplňků musíte neustále pobíhat po lékárnách a obchodech, kdykoliv vám dojde jedna ze složek. S řešením Mixturam získáte denní dávku na 3 měsíce. Určitě svůj čas umíte využít lépe...

5

Jedna krabička namísto 5

Mějte své vitamíny vždy prakticky při sobě. Jedna krabička např. namísto 5 dosavadních se mnohem lépe přenáší. Pak se nebudete muset trápit třeba tím, že v jednom balení je 30 tobolek, ve druhém 60 a ve třetím 10. My vám všechny látky připravíme do jedné tobolky a jednoho balení, dostanete dávku rovnou na 100 dní.

6

Na webu přehledně zjistíte, co která látka umí

Ušetříme vás složitému zjišťování, co která látka dělá. Na webu máme vše přehledně popsané, takže si můžete z pohodlí domova jednotlivé složky a jejich vlastnosti projít a poté si namíchat směs podle vlastních potřeb. Ne všechno ale k jednotlivým látkám můžeme kvůli omezením EFSA (European Food Safety Authority) zmiňovat. Budou-li vás tedy zajímat podrobné detaily, odpovědi jistě naleznete na odborných zdravotnických internetových portálech.

7

U vás doma do týdne

Zakládáme si na rychlosti a pečlivému přístupu k zákazníkovi. Směs vám na míru vyrobíme a doručíme poštou domů do týdne od objednání. Navíc doprava po ČR za cenu jen 45 Kč.

Ale nezapomeňte na to nejdůležitější. U nás si můžete sestavit takové kombinace, které nikde jinde neseženete! Systém Míchátka navíc bezpečně ohlídá, abyste v tobolce nepřekročili maximální denní dávku u jednotlivých zvolených složek.